ΝΟΒ-ΑΣυγχρονισμένη ΚολύμβησηΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2020 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

December 28, 20200

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
2 η θέση στο ομαδικό με τις: Γρηγορίου Κων/να, Καραγιάννη Ιφιγένεια, Καραγγέλου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τιλελή Δήμητρα, Φράγγου Ελένη.
2 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο, με τις : Καράγγελου Ζωή, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Γρηγορίου Κων/να(αναπλ).
4 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο με τις : Ουρανίτσα Δήμητρα, Φράγγου Ελένη, , Τιλελή Δήμητρα(αναπλ).

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
2 η θέση στο ομαδικό με τις: Αμεράλη Μαρία-Ιωάννα, Δελησταμάτη Αθανασία, Καλτσογιάννη Νικολέτα, Μαμπρουκ Μαριεμ, Παγώνη Δήμητρα, Σιρίνα Ξένια, Τρέσκα Δανάη, Φραγκάκη Παναγιώτα, Σδράλλη Ευαγγελία (αναπλ).

2 η θέση στο ελέυθερο ντουέτο με τις: Παγώνη Δήμητρα, Μαμπρουκ Μάριεμ.

6 η θέση στο ελέυθερο ντουέτο με τις : Καλτσογιάννη Νικολέτα, Φραγκάκη Παναγιώτα.

14 η θέση στο ελέυθερο ντουέτο με τις : Αμεράλη Μαρία-Ιωάννα, Δελησταμάτη Αθανασία.

  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN )
  • 5η θέση στο τεχνικό σόλο η Φραγκάκη Ελένη
  •  7 η θέση στο τεχνικό σόλο η Καράγγελου Ζωή
  • 10 η θέση στο τεχνικό σόλο η Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα.
  • 4 η θέση στο ελεύθερο σόλο η Φραγκάκη Ελένη
  • 7 η θέση στο ελεύθερο σόλο η Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα
  •  8 η θέση στο ελεύθερο σόλο η Καράγγελου Ζωή
  •  4 η θέση στο τεχνικό ντουέτο με τις:Φραγκάκη Ελένη, Καράγγελου Ζωή, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα (αναπλ).
  •  6 η θέση στο τεχνικό ντουέτο με τις: Δελληγιάννη Ελένη, Φράγγου Ελένη, Ουρανίτσα Δήμητρα (αναπλ).
  • 4 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο με τις : Φραγκάκη Ελένη, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Καράγγελου Ζωή (αναπλ).
  • 7 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο με τις : Δελληγιάννη Ελένη, Ουρανίτσα Δήμητρα, Φράγγου Ελένη (αναπλ).
  • 2 η θέση στο τεχνικό ομαδικό με τις Γρηγορίου Κων/να, Δελληγιάννη Ελένη, Καράγγελου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τσέντζου Παρασκευή, Φράγγου Ελένη, Φραγκάκη Ελένη, Τιλελή Δήμητρα(αναπλ), Σδράλλη Ευαγγελία(αναπλ).
  • 2 η θέση στο ελεύθερο ομαδικό με τις : Γρηγορίου Κων/να, Δελληγιάννη Ελένη, Καράγγελου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τσέντζου Παρασκευή, Φράγγου Ελένη, Φραγκάκη Ελένη, Αγαθού Κων/να (αναπλ), Ιωάννου Χρυσούλα (αναπλ).

Συμμετοχή στο αγώνισμα ελευθέρου ομαδικού είχαμε και από 2ο ομαδικό με τις : Καλαούζη Ανθή-Ιουλιανή, Καλτσογιάννη Νικολέτα, Μαμπρουκ Μάριεμ, Παγώνη Δήμητρα, Τιλελή Δήμητρα, Φραγκάκη Παναγιώτα.

3 η θέση στο free combination με τις : Αγαθού Κων/να, Γρηγορίου Κων/να, Δελληγιάννη Ελένη, Ιωάννου Χρυσούλα, Καράγγελου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τσέντζου Παρασκευή, Φράγγου Ελένη, Φραγκάκη Ελένη, Φραγκάκη Παναγιώτα(αναπλ), Μαμπρουκ Μάριεμ (αναπλ).

3 η θέση στο Highlight με τις : Γρηγορίου Κων/να, Δελληγιάννη Ελένη, Ιωάννου Χρυσούλα, Καλτσογιάννη Νικολέτα, Καράγγελου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τιλελή Δήμητρα, Τσέντζου Παρασκευή, Φράγγου Ελένη, Καλαούζη Ανθή- Ιουλιανή (αναπλ), Παγώνη Δ. (αναπλ).

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

  •  2 η θέση στο τεχνικό σόλο η Φραγκάκη Ελένη
  • 5 η θέση στο τεχνικό σόλο η Καράγγελου Ζωή
  • 8 η θέση στο τεχνικό σόλο η Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα
  • 1 η στο ελεύθερο σόλο η Φραγκάκη Ελένη
  • 6 η στο ελεύθερο σόλο η Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα
  • 2 η θέση στο τεχνικό ντουέτο οι : Φραγκάκη Ελένη, Καράγγελου Ζωή, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα(αναπλ).
  • 8 η θέση στο τεχνικό ντουέτο οι : Δελληγιάννη Ελένη, Φράγγου Ελένη, Ουρανίτσα Δήμητρα(αναπλ).
  • 2 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο οι : Φραγκάκη Ελένη, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Καράγγελου Ζωή (αναπλ).
  • 8 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο οι : Δελληγιάννη Ελένη, Ουρανίτσα Δήμητρα, Φράγγου Ελένη (αναπλ).
  • 2 η θέση στο τεχνικό ομαδικό με τις : Δελληγιάννη Ελένη, Δοδοντζίδη Αναστασία, Καράγγελου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τσέντζου Παρασκευή, Φράγγου Ελένη, Φραγκάκη Ελένη, Αγαθού Κων/να (αναπλ), Γρηγορίου Κων/να (αναπλ).
  • 2 η θέση στο ελεύθερο ομαδικό με τις : Γρηγορίου Κων/να, Δελληγιάννη Ελένη, Καράγγελου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τσέντζου Παρασκευή, Φράγγου Ελένη, Φραγκάκη Ελένη, Δοδοντζίδη Αναστασία (αναπλ), Ιωάννου Χρυσούλα (αναπλ)
  • 1 η θέση στο free combination οι : Αγαθού Κων/να, Γρηγορίου Κων/να, Δελληγιάννη Ελένη, Καράγγελου Ζωή, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τσέντζου Παρασκευή, Φράγγου Ελένη, Φραγκάκη Ελένη, Ιωάννου Χρυσούλα, Καλαούζη Ανθή-Ιουλιανή (αναπλ), Μουράβα Μ. (αναπλ).

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

1 η θέση στο ελεύθερο σόλο η Καράγγελου Ζωή
3 η θέση στο ελεύθερο σόλο η Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα
2 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο οι : Καράγγελου Ζωή, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Γρηγορίου Κων/να (αναπλ).
4 η θέση στο ελεύθερο ντουέτο οι : Ουρανίτσα Δήμητρα, Φράγγου Ελένη, Καραγιάννη Ιφιγένεια (αναπλ).

2 η θέση στο ελεύθερο ομαδικό με τις : Γρηγορίου Κων/να, Καράγγελου Ζωή, Καραγιάννη Ιφιγένεια, Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τιλελή Δήμητρα, Φράγγου Ελένη.
2 η θέση στο free combination με τις: Γρηγορίου Κων/να, Ζάρρα Φωτεινή, Καλαούζη Ανθή-Ιουλιανή, Καράγγελου Ζωή, Καραγιάννη Ιφιγένεια, Μουράβα Μ., Ουρανίτσα Δήμητρα, Παγώνη Ευθαλία-Δέσποινα, Τιλελή Δήμητρα, Φράγγου Ελένη.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΟΒΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΒ-Α

Ακτή ΝΟΒ, Άναυρος, Βόλος 38221
2421 020376

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ NEWSLETTER ΜΑΣ

Μην χάσετε τα τελευταία μας νέα. Παρακολουθείστε τις επιτυχίες του ομίλου μας!